Administration X

Kontakt

Information

Om ni inte vet vem ni ska vända er till, skicka gärna ett mail till styrelse@oalan.com

Ekonomi

Fakturor, ekonomifrågor m.m skickas till ekonomi@oalan.com.

Snigel-post

Snigel-post skickas till:
Admiralsvägen 5E, 563 31 Gränna.


STYRELSE 2018


Ordförande

Fredrik Axelsson
Tel: 0760173900
Epost: fredrik.axelsson@oalan.com

Sekreterare

Emil Thorstensen
Tel:
Epost:

Kassör

Gustav Petersson
Tel:
Epost: gustav.petersson@oalan.com


Ledamot

Stefan Lundbrant
Tel:
Epost: stefan.lundbrant@oalan.com

Ledamot

Robin Albers
Tel:
Epost: robin.albers@oalan.com

Ledamot

Simon Bielk
Tel:
Epost: simon.bielk@oalan.com

Valberedning


Valberedare

Leo Bielk
Tel:
Epost: leo.bielk@oalan.com

Valberedare

Adam Haglund
Tel:
Epost: adam.haglund@oalan.com